YOGA & VISION CENTER

Jóga

YOGA&VISION CENTER, Měříčkova 20, Brno - Řečkovice

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

YOGA & VISION CENTER je centrum pro jógu, kurzy zlepšování zraku a kondice očí, vzdělávání, programy s dětmi a další semináře a workshopy pro malé i velké. Krásný sál vytváří pro děti i dospělé příjemné místo pro aktivní i klidovou relaxaci.

YOGA & VISION CENTER pořádá kurzy jógy pro různé věkové skupiny dětí včetně teenagerů. Specializací centra je oční jóga, običejová jóga, jóga pro zdravá záda a systematická cvičení pro zdravé oči a různé oční vady v rámci metod přirozeného zlepšování zraku. Uvolňování, protahování a posilování očních svalů. Práce s dominantním a pasivním okem a vyrovnávání poměru mezi jejich zapojováním. Tréning mozku pro správné používání očí a očního okolí, centrálního a periferního vidění a využití potenciálu zrakových schopností.

Mgr. Martina Šopfová Bajerová | 603 866 263 | bajerova.martina@centrum.cz

www.yogacenter.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací