WORKOUT BRNO

Workout

Šumavská 15, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Tým vznikl na základě dlouhodobé spolupráce Jakuba Kyrše, Ladislava Přidala a Michala Doležela. Jejich spolupráce vyústila v založení z.s. WB v r. 2012. Po krátké době společného působení všech tří zakladatelů, se jejich budoucí cíle lišily natolik, že se rozešli ve společném budování workoutbrno a každý šel svou cestou.

WorkoutBrno pokračuje v šíření myšlenky cvičení s vlastní vahou pro širokou veřejnost a všechny generace, od nejmladších předškoláků až po seniory a to na venkovních hříštích tzv. fitness parcích. Snažíme se podporovat zájemce o cvičení a odradit jetak od sociálně patologických jevů mládeže, jako je kriminalita mládeže, zneužívání návykových a psychotropních látek, a prevence proti obezitě. Jejich vzájemná interakce se staršími cvičenci přináší prevenci těchto jevů a snižuje riziko výskytu obezity u mládeže. V roce 2014 jsme navázali spolupráci s Baseball Academy Brno o.p.s., která nám poskytuje tréninkové prostory v Králově Poli na ulici Šumavská. Díky tréninkovému centru můžeme poskytovat cvičení i v zimním období a vyplnit tak efektivně volnočasovou náplň mládeže během tmavých zimních dnů.

Počet členů Workoutbrno se velice rychle rozrostl. První skupina začala cvičit v TC v únoru 2014 v počtu pěti členů, v nadcházejícím půlroce se skupina rozrostla na 14 členů. Rok po otevření tréninkového centra počet atletů vzrostl na číslo 47 a dále se rozrůstá. Tréninkové centrum dalo WorkotuBrno možnost rozrůst se o další silové sporty. V tréninkovém centru provozujeme kromě calestheniky i silový trojboj, vzpírání a silový workout (kombinace sportů atletika, gymnastika, vzpírání, calesthenika).                                                                                                                                                                                                           

Mgr. Jakub Kyrš | mob. 775 468 775 | jakub.kyrs@gmail.com                                                                                                                       www.workoutbrno.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací