VK Královo Pole Brno

Volejbal

Vodova 108, 612 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

V Králově Poli se jeden z místních klubů soustředí čistě na ženský volejbal. Je to samozřejmě VK KP Brno. Zatímco ženy bojují v naší nejvyšší soutěži, se stejnou energií vstupují do svých utkání také mladší dívky. Dokazují to například stříbrné medaile starších žákyň a kadetek které vybojovaly na mistrovství České republiky, nebo čtvrtý titul Mistryň ČR v řadě našich juniorek.

Vedoucím trenérem volejbalových přípravek je v klubu Martin Melkes. Na trénincích učí dívky v různém věku: „V našich přípravkách sportují děvčata ve věku šesti až dvanácti let. I u nás platí, že čím dříve se s volejbalem začne, tím lépe. Kolem sedmi let je to ideální. Ale i když přijdou starší holky, nic se neděje,“ říká Martin Melkes, který dodává, že přípravka je zaměřená spíše všeobecně.

Mladé volejbalistky trénují v různých prostředích brněnských základních škol. Můžeme zmínit Slovanské náměstí, Novoměstskou, Pastviny nebo Sokolovnu na Srbské. Velice rychlý sport není podle trenéra příliš finančně náročný: „Potřebujete vlastně jen sportovní oblečení a odpovídající obuv. Ale to je ve všech sportech stejné,“ usmívá se Martin Melkes.

Martin Melkes | mob. 606 738 402| melkes@vkkpbrno.cz

www.vkkpbrno.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací