TTC Moravská Slavia Brno

Stolní tenis

Vojtova 541/12, Brno 639 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2023

TC Moravská Slavia Brno je pokračovatelem oddílu stolního tenisu TJ Moravská Slavia Brno, který vznikl dne 27. února 1966 sloučením jednot Slovanu Staré Brno a Moravské Slavie Brno. V dlouhé historii klubu stolního tenisu můžeme zmínit účast v mezinárodní superlize i extralize žen, vrcholové středisko mládeže i další úspěchy v kategorii mládeže i dospělých.

Nyní má oddíl zhruba 90 členů všech všech věkových i výkonnostních kategorií, z toho polovinu tvoří mládež. Soutěží družstev dospělých se účastní 7 družstev mužů a 1 družstvo žen, nejlepší družstva hrají 1. ligu mužů a žen.

Pořádáme turnaje škol, odborných učilišť, přebory družstev neregistrovaných hráčů a hráček, zdravotně postižených a různých profesních skupin, hala je také pronajímána k pravidelnému sportování družstev Brněnského rekreačního stolního tenisu a ve volné dny i veřejnosti. Pořádáme i přebory města Brna, přebory Jihomoravského kraje a krajské turnaje mládeže.

Práci s mládeží je v celé historii klubu věnována velká pozornost, proto každoročně v září i v průběhu celé sezóny přijímáme další začátečníky, abychom zajistili návaznost jednotlivých věkových kategorií a celkově budoucnost klubu.


Libor Svoboda | mob. 608 332 182 | adobovs@seznam.cz