TRACK & FIELD BRNO

Atletika

Lidická 1875/40,Brno 602 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Brněnský atletický klub oslavil 15. výročí od založení. V současné chvíli tvoří základnu více než 200 atletů, klubové barvy jsou červená a černá. Klub je pořadatelem Běhu Lužánkami.

TRACK & FIELD BRNO, to není jen družstvo mužů v II.lize, ale především početná mládežnická základna, která čítá více než 150 dívek a hochů. Klubové dění kolem mládežnické atletiky v Brně se odehrává především na hřišti Ponava – atletickém stadionu za Lužánkami. „V loňském roce jsme stadion otevřeli pro atletickou přípravku. Mladší skupina dětí  je ve věku 7 – 11 let, starší skupina je ve věku 12 – 15 let. Na venkovním stadionu trénujeme od dubna do října, v zimních měsících se přesouváme do tělocvičny,“ říká Radek Schneider, trenér mládeže. Děti ve věku 7 – 12 let připravujeme také v Brně-Bosonohách, Líšni a Ostopovicích pod vedením zkušených mládežnických trenérů. Trénink starších atletů probíhá také ve Sportovním areálu na CESA VUT v Brně.

Členské příspěvky pro děti v atletických přípravkách jsou 1500,- Kč na rok. Na začátku stačí mít základní vybavení – kvalitní běžeckou obuv, trenky a tričko. Vše ostatní, co je třeba, má klub k dispozici.“ říká trenér. Každoročně v září přijímáme nováčky od sedmi let. Děti a mládež učíme nejen technice jednotlivých atletických disciplín, ale také  základním pohybovým schopnostem, od rozvoje koordinace a pohyblivosti, přes základy rychlosti, vytrvalosti a síly.

Na akci předvedeme balíček Atletika hrou – sadu atletického náčiní ČAS pro děti ve věku 7 – 12 let. Děti budou moci vyzkoušet atletické disciplíny přímo na místě: hod raketkou, skok z místa či překážkový běh.

Ing. Karel Walter | mob. 775 720 138 | info@trackandfield.cz


 

 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací