TJ Tatran Bohunice z.s.

Házená

Neužilova 35, 625 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

V roce 1961 byl založen v Tatranu Bohunice házenkářský oddíl, mnoho let měl pouze mužskou složku. V roce 1990 byla založena ženská složka a v následujících letech získala řadů úspěchů včetně působení v Interlize házené žen. V současné době máme více jak 200 členů a zastoupení družstev v obou složkách, prakticky ve všech věkových kategoriích tedy od minižactva až po dospělé.

Tatran Bohunice využívá statut Sportovního střediska mládeže Českého svazu házené a systematicky se věnuje přípravě talentované mládeže. Naše tréninky vedou zkušení trenéři s nejvyššími licencemi. Tatran Bohunice nabízí velmi dobré sportovní zázemí, jako jediný házenkářský klub v Brně disponuje dvěma halami a venkovním multifunkčním hřištěm.

>>>  DO NAŠICH DĚTSKÝCH TÝMŮ HLEDÁME HOLKY I KLUKY VE VĚKU 11 LET A MLADŠÍ   <<<

Irena Kupková

731 058 481

E: info@tbhandball.cz

W: http://www.tbhandball.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací