TJ STADION BRNO

Krasobruslení

Křídlovická 32, 603 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Krasobruslení děláme na všech úrovních od rekreační po vrcholovou pro nejširší spektrum věkových kategorií: od přípravky po seniory. Trénujeme v naší krasobruslařské hale, která těsně sousedí s DRFG arénou (hala Rondo).

Už přes 50 let pořádáme v Brně kurzy bruslení pro děti i dospělé. Účastníci se k nám chodí samozřejmě naučit bruslit, ale také pro zábavu a radost z pohybu. Pro talentované děti s ambicemi jsou kurzy odrazovým můstkem k vrcholovému sportu. Dospělí u nás hravě doženou to, co v mládí nestihli. Navíc se z nadšenců, kteří už obstojně bruslí, vytvořila stále se rozšiřující skupinka kategorie „adult" – což je regulérní závodní kategorie. Kurzy bruslení pořádáme každý rok od září do května.

Ivana Svobodová | tel.: 543 331 538, 603 722 054 | tj@stadionbrno.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací