Technika Brno, baseball-softball, p.s.

Baseball

Rybkova 31, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

VSK Technika Brno, oddíl baseballu a softballu je jedním z nejstarších baseballových a softballových klubů v České republice, s tradicí od roku 1971. Tým se radoval celkem 5x z mistrovského titulu, naposledy v roce 2011. Působí ve svém baseballovém areálu na Kraví hoře v Brně, kde se nacházejí dvě hřiště. Spodní hřiště je využíváno k tréninkům a mistrovským zápasům mužů a juniorů, horní hřiště slouží mládežnickým družstvům a softbalu žen. Jednotlivá družstva dospělých a mládeže pravidelně startují v soutěžích pořádaných ČBA, evropských turnajů CEB a celé řady oblastních soutěží. V krajských a celostátních soutěžích startují 3 družstva dospělých a 6 družstev mládeže. Nejmladší záloha – hráči 5-7 let zkouší baseball v přípravce. Každému, kdo si k nám přijde zkusit baseball, půjčíme rukavici, pálku i míč a pod vedením zkušených trenérů si může tento krásný sport zahrát. Nábor mládeže je možný kdykoli po dohodě s trenéry jednotlivých kategorií nebo s předsedou Zdeňkem Friedmannem. 

Vytváření výborných podmínek pro mládežnické kategorie je prioritou klubu, v současné době máme týmy U7 (do 7let), U9 (do 9let), U11 (do 11let), U13 (do 13let) a U15 (do 15let). Areál se dvěma hřišti a vlastní klubovnou s bohatou nabídkou občerstvení máme v nádherném místě na Kraví Hoře s krásným výhledem na Brno a Špilberk. U všech týmů jsou zkušení trenéři a asistenti, preferujeme pozitivní koučink a týmovou sounáležitost. A-tým mužů hraje v nejvyšší soutěži - EXTRALIZE. 

Zdeněk Friedmann | mob.  739 300 087 | 


  

  

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací