Taneční skupina FLAMINGO

Mažoretkový sport

Křenová 19, Brno 602 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021

Jsme nová dívčí taneční skupina sídlící v centru Brna na ulici Křenová 19.

Zabýváme se především mažoretkovým sportem na soutěžní úrovni. Zaměřujeme se na moderní sestavy s náčiním baton (hůlka) a pom pom (třásně), součástí tréninků je tzv. pohybová průprava, která probíhá v gymnastické místnosti s odpruženou podlahou, trampolínou a s „jámou“ v prostorech Sokola na ulici Kounicova 22/77b, přímo na tréninku v náčiním pak procvičujeme i správné držení těla, základy baletu a okrajově se dotkneme i dalších tanečních stylů (např. latinskoamerické tance).

Naše trenérky mají dlouholeté zkušenosti jako aktivní mažoretky z předních mažoretkových týmů a zároveň bohaté zkušenosti jako trenérky týmů, které sbíraly úspěchy v různých tanečních asociacích.

Přijímáme členky ve věku 4-16 let.

Mgr. Jana Honová | 775 374 161 |

www.tsflamingo.cz

 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací