Taneční skupina Easy Dance

Tanec

Běly Pažoutové 1, 624 00 Brno-Komín

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Využíváme veškeré taneční techniky jako je baletní a gymnastická průprava, moderní a výrazový tanec, techniky současného tance, contemporary, street dance, show dance a prvky dramatické výchovy.

V dětských tanečních kurzech se zaměřujeme na všeobecnou taneční průpravu, která je základem pro další specifické taneční styly. Zaměřujeme se na všechny věkové kategorie od baby (2 a půl - 6 let) až po seniory (25 let a více). Pokročilé děti předškolního a školního věku se každým rokem účastní tanečních soutěží.

Každoročně organizujeme letní soustředění pro děti a účastníme se tanečních stáží se zahraničními lektory. Pro širokou veřejnost jsou pořádány tanečně-kondiční lekce a otevřené lekce, které jsou zaměřené na moderní tanec, techniky současného tance, improvizaci, protažení a posílení těla.

Caroline Pajtlová | +420 605 490 701 |

www.easy-dance.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací