T-Group Dance Studio

Tanec

Karásek 2245/1f, 621 00 Brno-Řečkovice

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2023
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2024

Brněnské stepařské a taneční studio T-Group zahajuje druhý rok svého fungování a jeho členové už mají za sebou celou řadu úspěchů nejen v českém, ale i evropském a světovém měřítku. Lídrem a zakladatelem studia je sedminásobný mistr světa v sólovém stepu, choreograf a pedagog Tobiáš Košir.

Zájemci zde mohou vybírat z celé řady lekcí pro všechny věkové kategorie. Studio se sídlem v Řečkovicích nabízí kurzy stepu pro začátečníky i pokročilé, taneční a pohybovou průpravu, street dance, jazz dance, contemporary, baletní průpravu, techniku stepu a stepovou improvizaci. Vedle této škály pohybových aktivit mohou děti i dospělí navštěvovat také kondiční a kompenzační trénink pod vedením trenéra, který spolupracoval s olympioniky.

Pokud chcete, aby se vaše dítě všestranně rozvíjelo pod vedením profesionálních trenérů, tanečníků a choreografů, pak je pro vás T-Group Dance Studio tím správným místem.

Stepaři z T-Group vystupují na různých společenských akcích, v televizních pořadech a rovněž mají zkušenosti s prezentací v zahraničí. Mezi největší zahraniční úspěchy patří vystoupení na mezinárodních stepařských festivalech, například Tap United v Bostonu, Oděsa Tap Festival na Ukrajině, Dubrovník Tap Festival v Chorvatsku nebo slavnostní zahájení finále na Mistrovství světa ve stepu v Riese. V loňském roce jste členy studia mohli vidět ve finále soutěže Česko-Slovensko má talent.

Mgr. et Mgr. Marie Koširová  | tel. 606 789 622  | studio@t-group-dance.cz

https://t-group-dance.cz/