Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Florbal

Kounicova 686/22, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2023
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2024

Náš klub se už víc jak 25 let věnuje poctivé práci s mládeží a výchově mladých hráčů. Vždy jsme spoléhali především na naše odchovance a to, že správnou cestou je věnovat se rozvoji mladých talentů a věřit, že práce vložená do nich se klubu vrátí zpět. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers je tak čím dál silnější hráč na poli českého florbalu a jeden z největších florbalových klubů v Brně. Práci s hráči se u nás věnuje množství licencovaných trenérů, včetně specialistů jako trenéři brankářů, kondiční trenéři, fyzioterapeut a mentální kouč. Sokol Brno I, který klub zaštiťuje, nám poskytuje silné zázemí, stabilitu a multifunkční sportovní prostory přímo v centru města. Rozsah působnosti klubu ale není pouze v centru, tréninky probíhají i v městských částech Brno-Bystrc, Brno-Komín a Brno-Líšeň.

Děti u nás mohou začít s florbalem od 4 let (chlapci i dívky). Snažíme se, aby se na každém tréninku dětem věnovali minimálně 2 trenéři a nejmladší hráčům zapůjčíme i florbalové vybavení, takže do začátku dětem stačí pouze převlečení a halová obuv. Důležitou součástí tréninků je nejen florbal, ale i všestranná sportovní průprava, pohybové hry a kondice. Nabízíme tři výkonnostní úrovně florbalu. Děti se tak mohou věnovat florbalu od volnočasové úrovně, až po nejvyšší výkonnostní soutěže v rámci Českého florbalu. Poskytujeme tak našim členům a obyvatelům města Brna široké možnosti jak si florbal u nás užít a zlepšovat se.

Nábor do mládežnických kategorií probíhá po celý rok, bližší informace o náboru, ale i naší filozofii, hodnotách, rozvrhu tréninků apod. získáte na našich stránkách www.gulls.cz .

Jiří Bořecký | mob. 776 250 652 | borecky@gulls.cz

www.gulls.cz