SK Líšeň - ženy

Fotbal

Kučerova 4 Brno-Líšeň

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

SK Líšeň je fotbalový klub, který má kromě druholigových mužů také druholigové ženy. Pod hlavičkou našeho klubu hrají dva týmy žen, tým juniorek, dva týmy žákyň a také dva týmy nejmenších holek - přípravek. Máme tak obsazené všechny dívčí kategorie, se kterými hrajeme soutěže 1. a 2. ligy.

Realizační týmy jsou složeny ze zkušených trenérů a trenérek s UEFA A a B licencemi a většina našich trenérek je také trenérkami okresních a krajských výběrů dívek WU14, WU13 a WU12.
Jsme aktivní rovněž v rámci různých projektů na podporu ženského fotbalu - na podzim jsme se např. zapojili do UEFA projektu Disney Playmakers určenému pro fotbalistky od pěti do osmi let. Naše hráčky se také pravidelně účastní výběrových kempů a turnajů v rámci Jihomoravského kraje.
Více o našich aktivitách na facebooku https://www.facebook.com/sklzeny

Mgr. Martina Šperková, šéftrenéka ženské sekce, 776 747 624, sklzeny@gmail.com

www.sklisen.com

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací