Schola Artist

Pole Dance

Hybešova 18, Brno střed, 602 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Jsme tu pro vás, ať už jste tanečníci vrcholoví, kondiční, nebo teprve budoucí. Tanečník je ukryt v každém z nás.

Ve Schole Artist může kdokoliv objevit svůj taneční styl, který se stane náplní života. Protančete se s námi k radosti, skvělé kondici, krásnému tělu i soutěžním úspěchům!

Schola Artist nabízí taneční styly v podání profesionálních tanečníků, mistrů světa a ČR, certifikovaných lektorů, kteří se zaměřují na: Pole Dance, Contemporary (Moderní tanec), Aerial Hoop (Kruhy), Aerial Silks (Šály), Aerial Hammock (hrazdy/houpačky) Stretching (flexibility),  Akrojógu a další. Zaměřujeme se také na výuku dětí a to v následujících stylech: Pole dance pro děti, Taneční průprava pro děti (4-5 / 6-8), Základy akrobacie + silová příprava, Aerial Hoop pro děti, Aerial Silks pro děti, Aerial Trapeze pro děti. To vše v různých pokročilostech, od úplných začátečníků až po soutěžní (elitní) přípravu.

Pavel Kolář | +420739433844 |
Lenka Kolářová | +420776890607 |

www.studioartist.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací