Nidoshinkan Dojo

Bojové sporty

Čichnova 23a, Brno 624 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018

Klub NIDOSHINKAN Dojo vznikl v roce 2005 s úmyslem propagace a rozšíření celosvětového Okinawského karate Gojuryu v ČR. Při zakládání klubu stál v čele Jaromír Musil 5.Dan Goju-Ryu Kyokai a místopředseda Českého svazu karate Goju Ryu v České republice, ke kterému se později roku 2006 přidal pozdější spoluzakladatel Ing. Pavel Colledani a další členové rozpadajícího se klubu v Hodoníně.

Od roku 2008 při našem klubu začalo také fungování sportovního centra mládeže v karate Goju-Ryu, které funguje do dnes a nově i za potpory statutárního města Brna. Dále od 1.1.2016 náš klub začal působit v novém dojo pod názvem Sport & Karate Center


Jaromír Musil | mob. 608 805 405 | info@nidoshinkan.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací