Movement Company

Tanec

Sukova 4, Brno-střed-Veveří

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Movement Studios přináší unikátní koncept tanečních studií, které se zaměřují na výuku tanečních stylů, jako jsou contemporary, jazz, acrobatic a další. 

V Brně svou pobočku Movement Company otevřeli teprve před rokem a i za tak krátkou dokázali své svěřence dovést k titulu mistrů Moravy. Tím ujasnili své místo na české i zahraniční taneční scéně – stejně jako dvě dosavadní pobočky, které se nacházejí v Praze a ve Veselí nad Lužnicí a které patří mezi top 20 tanečních studií světa. Ať už tedy hledáte kvalitní výuku tance pro sebe nebo své dítě, Movement Company je ta správná volba, ať už máte v tanci zkušenosti, nebo chcete s tancem začít.

kontaktní osoba pro případné zájemce: Vladimíra Dvořáková, vladka@movement-studios.cz, +420 776 292 727

webové stránky: www.movement-studios.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací