Městský sportovní klub Brno

Plavání

Křídlovická 911/34 (DRFG Arena) 603 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021

Plavecký oddíl MSK Brno je nově vytvořený plavecký klub, který se věnuje základnímu, kondičnímu i závodnímu plavání. Pravidelně trénujeme na brněnských bazénech KPB Ponávka, MPS Lužánky a LRC Rašínova. 

Pro malé i velké děti pořádáme po celý školní rok plavecké kurzy. V nich se Vás ujmou zkušení trenéři, kteří poradí s úplnými základy i s následným zdokonalením plavecké techniky. Pokud tedy chcete své dítě naučit plavat nebo jen hledáte doplňkový sport pro zlepšení fyzické i psychické kondice, jste tu správně.

Kromě plaveckých kurzů máme i závodní družstvo. Máme jak "velké", tak "malé" závoďáky. Pravidelně se účastníme plaveckých soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pokud tedy již umíte plavat, láká Vás poměřit síly s ostatními, neváhejte a přidejte se k nám. 

Mgr. Michal Hájek | tel.: 605 255 094 | email: hajek@starezsport.cz

www.msk.sportujemevbrne.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací