mažoretky LILI

Mažoretkový sport

Hybešova 17, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020

Mažoretky LiLi nejsou klasicke mažoretky, které široká veřejnost zná.  Našimi hlavnimi obory jsou prace s hulkou (batonem), pom pomem (třasněmi), balet, gymnastika, ale taky sledujeme nejnovější trendy v tanečním a mazoretkovem sportu a snažíme se naše mažoretkove dovednosti obohacovat o prvky z jinych tanecnich stylu. Mame velke spektrum tanecnich stylu, ktere si nase devcata ozkouší, diky seminarum s mnoha tenacnimi lektory, stejne tak jako samotna rozmanitost tanecnich specializaci treneru v našem tymu, pomaha devcatkum projevit sve tanceni ja. Aktivne se ucasnime mazoretkovych souteží a mnoha vystoupeni, Dělame i svoje "open air" akce jako pochod Brnem, treninky na venkovnich prostranstí.  Jezdime společne na soustredeni do zahraničí: Chorvatsko, Italie atd. 

Diky společnym zajmum a aktivitam uzce spolupracujeme napr. se spolkem Brněnských Ostrostřelcu, Tanecni školou Balladine. Nově s víceprezidnetkou mažoretkove asociace CMA Lenkou Bachovou.

Kždou sezonu mame umístění na mistrovství Evropy. 

Děvcatka se k anm muzou hlasit od 3 let, behem celeho skolniho roku. Nase zazemi je tanecni skola Zameček, na Hybesove 17.

Jana Bagarova | tel: 732162552 | 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací