Mažoretky Legato

Mažoretkový sport

Stamicova 7, Brno 623 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020

 Mažoretky Legato působí v Brně již šestým rokem pod Centrem volného času Lužánky. Svůj název získaly od pracoviště LEGATO v Kohoutovicích kde se scházejí. Tým má v současné době 40 členek ve věku 3 - 18 let. Nově rozšiřuje svou působnost také na pracovišti Lyska v Novém Lískovci. Přijímáme nové členky již od 3 let věku. 

Skupiny děvčat pochodující a tančící s hůlkou  na moderní i klasickou hudbu. Naše děvčata se každý rok účastní spoustu vystoupení, soutěží , slavností v Brně a  jeho okolí.  Každý rok připravujeme pro mažoretky soustředění, které se chtějí zdokonalit,chtějí zažít dobrodružství a spoustu legrace a v neposlední řadě pro stmelení kolektivu .Soustředění provádíme formou příměstského tábora nebo týdenního pobytu. 


 

Tereza Haraštová | mob. 774 929 221 | tereza.harastová@seznam.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací