KSG Moravská Slavia Brno

Gymnastika

Vídeňská 9, Brno 639 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

KSG Moravská Slavia Brno příští rok oslaví své padesáté narozeniny. Můžeme se pochlubit dlouholetou tradicí jak ve sportovní gymnastice žen i mužů, tak v teamgymu. Přestože nejsme vrcholový oddíl, gymnastice se věnujeme na závodní úrovni a naše nejlepší závodnice se účastní mistrovství ČR. Trénujeme v moderně vybavené tělocvičně na ulici Vídeňská a zázemí neustále vylepšujeme.

Začít s gymnastikou je nejlepší již v útlém dětství, a proto každoročně pořádáme nábor dětí ve věku 3 až 6 let. Nejprve se děti učí ovládat své tělo a zjišťují, co všechno jsou schopné udělat. Zpevňují tělo, protahují se a také se seznamují s gymnastickým nářadím. Jediné vybavení, které na cvičení potřebují, je sportovní tričko či dres a kalhoty. Závodní družstva se pravidelně účastní nejrůznějších závodů po celé České republice. Každoročně pořádáme také další akce, jako je letní nebo zimní soustředění, mikulášská besídka či vánoční akademie.

Gymnastika je často dřina, a proto je důležité, aby děti bavila a chodily na tréninky rády. O to se my trenéři v neposlední řadě také staráme. V září rádi uvidíme všechny holky i kluky, kteří mají energie na rozdávání a pro strach uděláno.

Teamgym

Je ti jedenáct a víc a ráda bys oprášila své gymnastické dovednosti? Přijď se i Ty podívat na trénink teamgymu.


sportovní gymnastika: Libuše Uhrová | mob. 604 158 964 | uhrova@iol.cz
teamgym: Alexandra Kusáková | mob. 736 602 013 | alexandra.kusakova@seznam.cz