Karate klub Brno

Bojové sporty

Milady Horákové 18, Brno 616 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Karate klub Brno byl založen 29.5.2006 v Brně. Hlavním cílem bylo rozšířit JKA karate v Brně, které zde nebylo zastoupeno. V počátcích fungoval je oddíl karate, který svým prvním náborem v září 2006 nabral nové žáky a začal je vzdělávat tomuto umění. O rok později vznikl oddíl karate dospělých, kterým jsme doplnili možnost cvičit karate všem věkovým skupinám.

Karate klub Brno je nyní jediným zástupcem JKA karate ve městě Brně. V dnešní době je klub rozdělen na několik cvičebních skupin dle věku a výkonnosti. Trénink probíhá pod vedením kvalifikovaných trenérů. Karate pro děti se hlavně zaměřujeme na děti a mládež, kde dbáme na jejich správné pohybové aktivity, koordinaci těla a v první řadě výuku karate. Skupina karate pro dospělé dbá na celkový zdravotní styl člověka.


Jakub Doležal | mob. 603 193 593 | jdolezal@karate-klub.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací