KAPAP CZECH Brno

Bojové sporty

ZŠ Bakalovo nábřeží 8/8, Brno - Štýřice

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2023
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2024

Patříme do sítě škol sportovní asociace KAPAP CZECH, pod vedením  mezinárodního instruktora Master Teachera Krav Maga - Kapap, Michala Janouška. Naše asociace působí v mnoha městech v Čechách a na Moravě.

Výuce  izraelského konceptu sebeobrany, tedy systému jednoduchých účinných technik, které umožní opravdu každému bez ohledu na věk či pohlaví  efektivně ochránit sebe či své blízké v případě ohrožení, se věnujeme již od r. 2008.  Náš výcvik nespočívá pouze v "umění boje", ale zahrnuje také nácvik schopnosti komunikace a deeskalace případného napětí. Naše metodika výcviku neustrnula, neustále zveme zahraniční lektory  nejen z Izraele, ale např. také z Belgie, Polska či Slovenska.

Tady v Brně letos otevíráme nový kurz pro začátečníky sebeobrany dospělých a dlouhodobě se zaměřujeme  na dětskou sebeobranu. Formou hry rozvíjíme u dětí fyzickou zdatnost, koordinaci, schopnost soustředění, přirozenou soutěživost, ale také přirozenou schopnost spolupráce. Záměrně trénujeme v menších skupinkách, abychom mohli reflektovat individuální potřeby dětí. A co je naším cílem? Především dokázat, že "právo silnějšího" prostě NEPLATÍ :-)

Kontaktní osoba KAPAP CZECH pro BRNO:  Rita Hnilicová | 777 874 314 | ritaahni@gmail.com

                                                                           Michal Janoušek, 605 130 057, mike@kapap-czech.cz

www.kapap-czech.cz

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kapapmike/

WEBOVKY PROJEKTU: www.mazaneprotisikane.cz