Jetsaam Gym

Bojové sporty

Pálavské nám. 5, Brno-Vinohrady

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

JETSAAM GYM - brněnský oddíl thajského boxu a MMA, spolupořadatel galavečerů FUSION-FN v Bobycentru a spolupořadatel seriálu Mistrovství ČR v muaythai CMTA. Vychovali jsme Mistry ČR v thajském boxu, Mistry Evropy a světa v thajském boxu, šampiony ČR v MMA včetně Jiřího "Denisy" Procházky, nejúspěšnějšího českého MMA zápasníka a šampiona japonské organizace RIZIN.
Pořádáme každoroční nábory do thajského boxu a MMA pro muže, ženy a také pro děti ve věku 8-14 let. Najdete u nás tréninkové skupiny jak pro profesionální zápasníky tak i pro širokou veřejnost. Bojové sporty tak u nás může dělat opravdu každý.

JETSAAM GYM se může pochlubit zařazením mezi brněnské vrcholové kluby a je členem České Muaythai Asociace, z.s., která je národním svazem, jež byl uznán a je považován Českým olympijským výborem za výlučného představitele muaythai v České republice.

Martin Karaivanov | mob. 603 436 658 | info@jetsaamgym.com

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací