Headis

Headis

Nerudova 1478/25, Šlapanice 664 51

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021

 Nový sport, který vstupuje do České republiky. Hra speciálním gumovým míčem hlavou, na pinpongovém stole.

Vzhledem k tomu, že je Headis velmi jednoduchý a každý pochopí princip rychle, mohou ho hrát všichni. Díky tomu popularita Headisu nadále roste a  každým dnem si Headis získává nové stoupence.

  • HEADIS MÍČ

Hra se hraje se  7 “širokým ( obvod při správném nafouknutí 50 cm ) a 100 gr. těžkým speciálním gumovým míčkem Headis Match Point

  • BODY / SETY

Hraje se na dva vítězné sety. Sada je vyhrána, když jeden z hráčů dosáhne 11 bodů jako první. Pokud oba hráči dosáhnou deseti bodů, hraje se tak dlouho, dokud jeden z hráčů nezíská vedení o dva body

  • PODÁNÍ

Podává se podobně jako u stolního tenisu. Nejprve se musí míček dotknout stolu na polovině podávajícího a pak na druhé polovině. V případě, že se míček dotkne síťky nebo hrany stolu a jedná se o teč, podání se opakuje. Nemusí se podávat křížem. Nesmí se podávat z boku stolu a nad stolem (stejné jak u stolního tenisu).


Aleš Karásek | 608742329 | headis@headis.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací