HC Kometa Brno

Hokej

Křídlovická 34, 603 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2023
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2024
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Hokejová Kometa má v České republice zvuk nejen díky prvnímu týmu, ale i příkladné práci s mládeží. V loňské sezóně získal brněnský oddíl stříbrné medaile v kategorii staršího dorostu, o ročník dřív vybojoval dokonce zlaté medaile v mladším dorostu a v kategorii 8. tříd.

Pokud byste měli zájem, aby se i vaše dítě stalo komeťákem, není nic jednoduššího, než si to vyzkoušet. „Chlapci a dívky se mohou do klubu hlásit již od čtyř let. Pokud má vaše dítě potíže s bruslením, nebo na ledě získává teprve první zkušenosti, není to žádný handicap, neboť naši trenéři dokáží děti vše potřebné naučit," říká hlavní trenér hokejové přípravky a čtvrté třídy Jiří Mífek.

 Častou obavou rodičů, kteří by chtěli dát své dítko na hokej, je jeho finanční náročnost, kterou však bývalý profesionální hokejista odmítá.

„Jsme schopni malým dětem zapůjčit celou hokejovou výstroj, k dispozici jsou jim čtyři tréninkové jednotky týdně, z toho jsou třikrát na ledě a jednou v tělocvičně. Pokud bych to měl srovnat třeba se zájmovými kroužky, hokej vychází často i levněji, například v přepočtu na cenu za samotnou hodinu. Navíc se o děti pravidelně stará šest až osm trenérů, čímž je zajištěn individuální přístup při výuce bruslení. Současně nově přihlášeným nabízíme určité  období, kdy si mohou vše vyzkoušet a kdy neplatí žádné příspěvky." dodává trenér mladých nadějí Komety.
 

Jiří Mífek | mob. 604 274 600 | kometamladez@kometagroup.cz