FSpS MU Badminton

Badminton

Univerzitní Campus Bohunice - Kamenice 5, Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Jsme badmintonový klub s dlouhodobým působením v Brně. Do našeho klubu se můžou přihlásit děti od 3 let a začít se aktivně učit badminton s možností postupu až do nejlepších tréninkových skupin.

Již několikátým rokem naše děti obsazují nejlepší umístění v České republice ve všech věkových kategoriích, ale i na poli zahraničním. Zároveň se snažíme pro děti vytvořit příjemné prostředí na trénování, aby i pro ty, co chtějí až na vrchol, byl sport pořád i zábavou.

Momentálně u nás působí 4 kvalifikovaní trenéři, kteří se dětem naplno věnují. O ty nejmladší je postaráno jedním z našich trenérů, který 2 roky působil i jako reprezentační trenér ČR.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací