Florbal Židenice

Florbal

Rokytova 4, 615 00 Brno-Židenice

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Vznik židenického florbalového klubu se datuje do roku 2002, kdy začínal hrát organizované soutěže Českého florbalu ještě pod hlavičkou Sokola Židenice s jedním družstvem. Od té doby ušel obrovský kus cesty! Z jednoho přihlášeného družstva je po 20 letech fungování více než dvacítka týmů napříč všemi věkovými kategoriemi. A jako jeden z mála brněnských klubů se tak Židenice mohou pyšnit plnou dívčí i chlapeckou strukturou.

Z městské části Židenice klub expandoval do dalších míst Brna. Výsledkem jsou tréninkové jednotky družstev jak v Židenicích, tak na Vinohradech, v Maloměřicích, Líšni, Bohunicích nebo Králově Poli. Tréninky jsou vedeny licencovanými trenéry zábavnou formou s důrazem na výchovu všestranné a kreativní osobnosti. Klub dbá při výchově na tyto hodnoty: radost, přátelství, respekt, pokora a síla.

Kromě pořádání ligových utkání a turnajů klub pořádá řadu dalších akcí. Ať už se jedná o příměstské tábory, letní či velikonoční soustředění, ples, závěrečné rozloučení se sezonou nebo ligu rodičů.

Nábory do všech kategorií probíhají celoročně. V Židenicích je možné začít se všeobecnou sportovní průpravou už od 5 let. V září a říjnu 2022 klub nabízí tréninky úplně zdarma!

Florbal Židenice klade velký důraz na výchovu dětí a na to, aby se hýbaly, sportovaly, správně stravovaly, regenerovaly, ale hlavně aby vychoval samostatné, odpovědné, kreativní, charakterově správně nastavené osobnosti, nejen sportovce a florbalisty.

Přidejte se k nám a staňte se důležitou součástí našeho týmu!

Největší úspěchy

  • 5. místo v Extralize žen v sezonách 2020/21 a 2019/20
  • semifinále poháru žen 2014/15, 2018/19
  • 4. místo v 1. lize juniorek 2013/14
  • 1. místa na turnajích Ostrava Cup, Slovak Open, OpenGame

Adresa sídla: Rokytova 4, 615 00 Brno-Židenice

Kontaktní adresa (kancelář klubu): Okružní 19, 638 00 Brno-Lesná, budova CCB

Kontaktní osoba: Ing. arch. Šárka Stará | mob. 608 409 062 | nabor@florbalzidenice.cz

www.florbalzidenice.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací