FC Medlánky

Fotbal

Hudcova 33, Brno 62100

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

FC Medlánky jsou tradiční brněnský fotbalový klub, jehož týmy hrají krajské soutěže. Naše tréninky vedou zkušení licencovaní trenéři, máme velmi dobré sportovní zázemí: hřiště s přírodní trávou i hřiště s umělou trávou (pro případ nepříznivých klimatickým podmínek).

Pro přirozený rozvoj mladých sportovců nabízíme pestrou a komplexní přípravu přiměřenou věku. Hravou formou vedeme nejmladší fotbalisty a fotbalistky k všeobecné sportovní aktivitě, postupnému rozvoji pohybových schopností a k systematickému učení se novým fotbalovým dovednostem. Ti starší pak na trénincích několikrát týdně pilují techniku, taktiku i fyzickou kondici (rychlost, sílu vytrvalost, koordinaci). V zápasech pak všichni získávají dostatek herních zkušeností. Pro brankáře starších kategorií míváme speciální tréninkový program.

Své svěřence vedeme k fair play, k respektu k soupeři i k rozhodčím, snažíme se v nich pěstovat týmovost a kamarádského ducha. Našim prostředkem je pozitivní motivace, našim cílem je společná vášeň pro fotbal.
Řídíme se pravidlem, že se všemi mladými hráči se musí maximálně počítat, tj. u nás si zahrají všichni. Učíme děti radovat se z výhry, ale i unést prohru a umět se z ní poučit. Snažíme se z kluků a holek vychovat nejen kreativní hráče, ale i férové a sebevědomé osobnosti, které se ulatní na hřišti i v životě.

Fotbal je dostupný a finančně nenáročný sport. Uplatnění v něm najdou všechny typy hráčů a hráček. Přijďte to sami vyzkoušet a zjistíte, že to může být hlavně radost a zábava.

Webové stránky: www.fcmedlanky.cz

kontaktní osoba: Marie Kvapilová - mkvapilova@seznam.cz, Berkovec Jiří - fcmedlanky@seznam.cz