FBŠ Hattrick

Florbal

Loosova 1b, 638 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2023
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2024

Jsme klub založený v roce 1999, naším výkladním zbožím je A tým mužů hrající Superligu a hlavně mládež, která sbírá medaile v ČR i zahraničí. Trénujeme na Lesné, klubové aktivity vykonáváme za podpory statutárního města Brna.  
U nás hrají zápasy opravdu všechny děti a dle věku se dělí do kategorií. Pokud je však hráč herně vyzrálý, může být přesunut do kategorie starší

ČÍM ZAČÍT?
Nejprve se spojte s klubovým šéftrenérem, který vám předá informace k ukázkovému tréninku vaší věkové kategorie a pomůže se zapojením do našeho oddílu.

JAK POKRAČOVAT DÁLE?
FBŠ Hattrick Brno pořádá nábory pro všechny hráče a hráčky již od pěti let. Noví zájemci se mohou zapojit celoročně na hale Hattrick na adrese Loosova 1b. Stačí se domluvit s trenérem příslušné kategorie a dorazit na trénink.

S sebou si vezměte sportovní oblečení a obuv vhodnou do haly. Vybavení jako hůl nebo brankářskou výstroj si můžete pro začátek samozřejmě půjčit, abychom vám start do florbalu co nejvíce usnadnili.

Na náborovém tréninku se školení trenéři zaměřují na pohybové a sportovní dovednosti každého hráče i hráčky. Není se čeho bát, protože právě zde se každý naučí úplným základům a pozná tréninkové prostředí.

Ozvěte se i v případě, že se na trénink chcete nejdříve jen podívat. Veškeré dotazy vám na místě zodpovíme a představíme náš sport v celé jeho kráse.

Podle věku absolvuje každý hráč či hráčka mezi třemi až pěti tréninky týdně. Pro kvalitní florbalový rozvoj je pro začátek nezbytné si vybrat aspoň dva z nabízených tréninků klubu. Tréninkový rozvrh naleznete na webových stránkách.

S florbalem máme bohaté zkušenosti! Pokud si vybíráte sportovní klub v Brně s profesionálním zázemím a tradicí, navštivte první trénink, kde vás rádi přivítáme. Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Budeme se těšit!

informace | mob. 728 189 829 | info@hattrick-brno.cz