Fakultní klub sportovního plavání

Plavání

Heleny Malířové 161/8, Lesná Brno 638 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018

Klub sportovního plavání byl založen již v roce 1993 a tak máme více jak 20-ti letou historii, během které jsme získali mnoho ocenění.
Učíme děti nejen plavat, ale i vyhrávat na plaveckých soutěžích všech věkových kategoriích. Všechny naše kurzy pro děti jsou individuální a převážně probíhají v krásném bazénu na Kraví hoře v Brně. Naše kurzy probíhají vždy v malých skupinkách,nebo dokonce i jednotlivě. Práce s dětmi je náše motivace a velkou radostí.

Nabízíme:

Kurz plavání pro malé děti

Kurz je vhodný pro neplavce a úplné začátečníky. Je vhodný pro děti ve věku 6 až 8 let. Důležité je, aby se děti vody nebály a uměly se na vodu položit, neboť trénujeme v plavecké dráze. Dětem jsou zapůjčeny plavecké pomůcky: destičky, ploutve, apod. Z tohoto kurzu mají děti na základě svých výsledků možnost postoupit do zdokonalovacího družstva.

Kurz plavání pro větší děti

Kurz je už vhodný pro plavce a jejich zdokonalování v plavání. Je vhodný pro děti ve věku 8 až 15 let. Děti se zde zdokonalují v plaveckých stylech. Z tohoto družstva jsou vybíráni plavci do plaveckých soutěží. Účast v soutěži není samozřejmě podmínkou.

Speciální kurz

Kurz je vhodný pro profesionální a pokročilé plavce, kterým zdokonalíme jejich techniku.
Trénink závodních plavců.

Cesta k úspěchu vede pouze přes správný trénink, který Vám umíme zajistit. Naše výsledky a dlouholetá zkušenost v plaveckých soutěžích je zárukou k zajištění optimálního tréninku, který vede k lepším výsledkům.

Účastník náboru potřebuje s sebou plavky, ručník, plavecké brýle, plavecká čepička se nevyžaduje.

Bližší informace získáte na tel.: 602 766 843 - Jitka Pašková - paskova@jit-fin.cz
Rozvrh tréninků: Každý pátek v 17:00-18:00, bazén na Kraví hoře, Brno
Naše webové stránky: www.plavem.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací