EFEKT DANCE BRNO

Tanec

Makovského nám. 3, Brno 616 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Taneční skupina EFEKT DANCE vznikla v roce 2004. Majitelkou a hlavní vedoucí skupiny je Lenka Sochorová. Zázemí skupiny je v žabovřeském Kulturním domě RUBÍN. Tréninky probíhají v zrcadlových sálech v Rubínu a Rubínku po celý týden. Skupina je rozdělena na kurzy pro začátečníky, přípravky pro pokročilé a profi skupinu. Rozdělení na různě pokročilé, zajišťuje plynulý výkonnostní růst a postup v rámci skupiny i soutěžních kategoriích. Kurzy probíhají jedenkrát týdně a jsou již pro děti od 3 let. Přípravky trénují dvakrát týdně a účastní se soutěží v rámci Moravy.

Hlavní profi skupiny trénují tři krát týdně a účastní se republikových i mezinárodních soutěží. Výuka se zaměřuje na: house dance, new style, disco dance, lockin, street dance, break dance a další. Nejmenší děti se učí správnému cítění rytmu a hudby, práci v kolektivu a dalším dovednostem. Taneční skupinu můžete také vidět na různých vystoupeních a reklamních akcích.

Lenka Schmerková Sochorová | 605 175 824 | efektdancebrno@email.cz

www.efektdancebrno.cz


    


    

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací