EAGLES BRNO

Hokejbal

Adresa klubu: Kamínky 302 / 16, 634 00, Brno-Nový Lískovec Adresa hřiště: Kamínky 523 / 3a, 634 00 Brno-Nový Lískovec (areál ZŠ Kamínky)

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Jsme  hokejbalový klub Eagles Brno, ve svých řadách vychováváme děti , které hrají přebor přípravek a žactva Morava-Jih. Mimo kategorie mládeže máme i tým mužů a žen.

Hledáme do svých řad děti od 5 let do neomezeně , které rády drží hokejku v ruce a místo bruslení, se nebojí utíkat. Každé dítě u nás najde nejen cestu k hokejbalu, ale i nové kamarády, zažije turnajovou atmosféru, bude se moci zúčastnit zimních a letních soustředění. Tréninky probíhají 2x týdně od září do listopadu (dle počasí), v zimě hrajeme v tělocvičně a od jara opět venku. Tréninkové programy jsou uzpůsobeny věku a potřebám jednotlivých hráčů, cílem je poskytnutí komplexní tréninkové péče. Důležitou součástí tréninkového procesu jsou pohybová cvičení zaměřená na všestranný rozvoj koordinačních schopností a dovedností.

Kontaktní osoba pro případné zájemce 

Roman Příkazský | 608 740 309 | eaglesbrnomladez@gmail.com

Milan Loubal | 731 800 980 | eaglesbrno@volny.cz

Jiří Šmarda | 775  289 843 | eaglesbrnomladez@gmail.com

web :www.eaglesbrno.cz

facebook :https://www.facebook.com/WWW.eaglesbrno.cz/

instagram : https://www.instagram.com/eaglesbrnohokejbal/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací