Dům rytířských ctností

Šerm

Hermannova 3, Brno 625 00, Starý Lískovec

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

„Musím se začít hýbat," to je předsevzetí, které lidi často děsí. Co kdyby ale znělo jinak, třeba: „musím se začít bavit" nebo „chci si najít zajímavou partu"? To vše nabízí zážitková výuka evropských bojových umění a funkční sebeobrany Bartitsu.

Co spolu zažijeme:
Na základě staletých tradic vyzkoušíte techniky evropských bojových umění. Bartitsu v moderní podobě je funkční sebeobrana pro každého.  Prolínáme existující obory, fitness, bojové sporty, bofry a LARP, tanec, lukostřelbu a řadu dalších. Společně budujeme klub plný zábavy.

Kdo a jak se s námi baví:
Pro všechny od 15 let je tu aktivní pohyb s romantikou při šermu, zápase či třeba strečinku. Bartitsu – viktoriánská pouliční sebeobrana, zábavnou formou předává schopnost obrany života a blízkých. Již od 11+ šerm bezpečnou formou s bofry (realistickými pěnovými rekvizitami) v rámci aktivity Dračí doupě naživo (plus občasné hraní deskové formy rpg).

Kde nás najdete:
Hermannova 3
Brno – Starý Lískovec
Od zastávky tramvají č. 8 a 6 Osová, dojděte k poště / poliklinice, poté dolů ulicí U Pošty a dál dolů po ulici Příčky kolem garáží a za rohem nalevo již velký bílý dům s věžičkou.

Kontakt: Robert Waschka, 603418065, email- info@drcbrno.cz

www.drcbrno.cz
https://www.facebook.com/DRCBrno

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací