Český svaz chovatelů

Rabbit show jumping

Plotní 69, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Jsme sdružení šesti územních (okresních) organizací Jihomoravského kraje ( Blansko, Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo) se sídlem v Brně.

Naši členové chovají čistokrevná plemena králíků, drůbeže, holubů, morčat, okrasných a exotických ptáků, čistokrevných koček a zpěvných kanárů.

Mimo to, zejména mezi naší mládeží je populární tzv. králičí hop. Jde v podstatě o králičí variantu koňského parkouru. Na vymezené dráze překonávají sportovní králíci stanovené překážky pod vedením jejich chovatele. V naší republice po vzoru mnoha evropských států jsou pořádány závody v králičím hopu a naše sdružení již třetím rokem tyto závody pořádá v rámci jihomoravské chovatelské výstavy MORAVIA Brno pod názvem RABBIT JUMPING MORAVIA (letos se závody konají 10. 12. 2022) v pavilonu E0.

Ing. Radek Novotný | tel. 605 311 830 |

www.chovatelejmk.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací