Bulldogs Brno

Florbal

Střední 595/26, 602 00 Brno – Ponava

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Již více než 25 let vychováváme nejen talenty do reprezentace, ale také nadšené hráče všech úrovní s celoživotní láskou ke sportu.

Čestnost, týmovost, přátelství, součinnost, respekt, nasazení – to jsou hodnoty, na kterých v naší smečce kromě samotného sportovního rozvoje dlouhodobě pracujeme a Buldoky všech kategorií formujeme do zdravých a sebevědomých osobnosti, které se neztratí na hřišti ani v životě.

Jsme Bulldogs Brno - smečka, která se umí poprat se všemi výzvami a ráda přivítá každého, kdo s námi bude sdílet naši vášeň k florbalu.

Bulldogs Brno plně respektuje a zodpovídá za komplexní, přirozený a hlavně zdravý rozvoj mladého sportovce. Jako správný klub dbáme na to, aby každý člen naší smečky měl správné stravování a regeneraci, předcházel zranění, měl slušné vychováni a vystupování, a hlavně aby myslel na své vzdělání. O vše se starají licencovaní trenéří, kteří absolvují jak klubová, tak svazová školení.

Ve smečce je potřeba si pomáhat, a tak každý člen našeho klubu absolvuje zdravotní prohlídku se zátěžovým testem a má možnost zdarma navštívit spolupracující fyzioterapeutické centrum.

Speciální cvičení však nechybí ani na trénincích, kam docházejí specializovaní trenéři a fyzioterapeutky. V případě vzniklých zranění má klub k dispozici klubového lékaře.

Návštěvy ve školách a komunikace s učiteli je pro naše trenéry standardem. Vždy se snažíme najít řešení tak, aby hráč zvládal své úkoly a mohl se věnovat svému oblíbenému sportu.

Sledujeme moderní trendy ve výchově dětí a mládeže. Z toho důvodu jsme se zapojili do evropského projektu KidMove, kde spolupracujeme nejen z Masarykovou univerzitou, ale také s univerzitami a kluby z Finska, Holandska, Rakouska a Polska. 

Radim Komínek | mob. 603 459 276 | radim.kominek@bulldogs.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací