Bulldogs Brno

Florbal

Střední 595/26, 602 00 Brno – Ponava

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Když v Brně zmíníme slovíčko „Buldoci“, mnohým z nás se určitě vybaví místní florbalový klub. Muže můžete vidět v televizi, ale na mládež musíte na živo. A rozhodně je nač se dívat. Starší i mladší žáci totiž v poslední dekádě získali zlaté medaile pro mistry republiky. „V letošní sezóně pak skončili naši junioři druzí, což je velký úspěch. Nejčerstvější je pak stříbro mladších žáků na mistrovství republiky. S mládeží se nám dlouhodobě daří probojovat se na závěrečné turnaje,“ dodává prezident klubu Miroslav Mikšl.

Pro novou sezónu chystají Buldoci velkou změnu, která se bude týkat jejich nejmladších nadějí: „Máme ve výstavbě halu na ulici Střední. Projekt Florbalového centra mládeže by měl od léta roku 2013 probíhat právě v této nové hale, kam se přesune nejen sídlo celého klubu, ale i podstatná část tréninkových hodin a zápasů ligových soutěží všech věkových kategorií. Halu Vodova využíváme ve starších kategoriích juniorů a dorostenců. Mladší chodí do haly Tesla na Lesné nebo do tělocvičny na Čejkovické,“ říká florbalový činovník.

Pokud byste chtěli s vaším dítětem florbal vyzkoušet, Buldoci přijímají nové členy (chlapce i dívky) již od čtyř let a pan Mikšl popisuje, jak je to s poplatky za sportování: „V prvopočátcích florbal náročný není. Od nejnižších kategorií se začíná zhruba na 2000,- Kč za rok a s kategoriemi nahoru to trošku stoupá. Hodně totiž záleží na počtu tréninků a dalších detailech. I tak je florbal levný halový sport, který nabízí dětem velkou zábavu,“ zmiňuje vzrůstající oblíbenost moderního sportu.
 

Radim Komínek | mob. 603 459 276 | radim.kominek@bulldogs.cz
  
  

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací