Brněnský svaz malé kopané

Malá kopaná

Hlinky 35 Brno 603 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2020
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021

Brněnský svaz malé kopané (BSMK) je organizátorem ligových soutěží malé kopané ve městě Brně a jeho okolí, a to v těchto kategoriích: muži, ženy, studenti vysokých škol (Univerzitní liga), děti, veteráni (35+).

Prvopočátky vzniku se datují od roku 1998, kdy byla založena jedna liga o čtyřech týmech. O dvacet let později tu máme celostátní ligu vysílanou na ČT Sport, českou reprezentaci s mnoha mezinárodními úspěchy, dvanáct ligových soutěží jen v rámci Brna, trofeje a věcné ceny pro jejich vítěze a to vše dostupné pro každého milovníka kopané prakticky okamžitě. Stačí se jen přihlásit do existujícího týmu, nebo vytvořit svůj vlastní s partou kamarádů a poměřit síly s ostatními. Pod správou profesionálních rozhodčích, na umělých površích nejvyšší generace a s medializací v České televizi, Brněnském deníku a na sociálních sítích.

René Pazdera | mob. 602 725 382| 

www.malakopanabrno.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací