Baletní škola Baláž

Tanec

Zábrdovická 10, Brno-Židenice 615 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

Baletní škola Baláž vás provede světem tance a hudby, naučí vás užívat si každý svůj pohyb a radovat se z překonaných limitů. Zkušení tanečníci pod vedením baletního mistra Marka Baláže, který působil patnáct let na německé taneční scéně, se těší na vaši návštěvu!
Nejmenší žáčky (3-6 let) provedou lektoři základní taneční průpravou, díky níž si už od útlého věku osvojí správné držení těla a naučí se vnímat hudbu a rytmus. Pro starší děti (6-10 let a 10-18 let) jsou pak určeny kurzy baletní přípravy a klasického baletu. V těchto kurzech se mohou děti v případě zájmu připravovat na taneční konzervatoř. Lektoři se vždy snaží přistupovat k dětem citlivě a cílem je vypěstovat v nich lásku k tanci i hudbě. Marek Baláž a jeho tým usilují o komplexní pojetí výuky, jejíž součástí jsou pravidelná veřejná vystoupení, na kterých se děti sami mohou autorsky podílet a díky nimž se přirozeně seznamují s divadlem.

Kontaktní osoba pro případné zájemce: Marek Baláž, tel.: 776 647439, e-mail: info@balet-balaz.cz

webové stránky: https://balet-balaz.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací