AIM Kempy

Volnočasové aktivity

Vodova 2277/99, Královo pole, 612 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2021
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2022

AIM Kemp je příměstský tábor pro všechny děti od 6 do 13 let. Na příměstském táboře najdou vyžití jak kovaní sportovci, tak i hravé děti, které se s pohybem teprve seznamují. Během týdenního programu si děti vyzkouší šest hlavních sportů – atletiku, judo, tenis, gymnastiku, florbal a basketbal. K tomu na děti čekají nejrůznější sportovní hry s hlavním trenérem příměstského tábora Romanem Jurákem, které v dětech rozvíjí pohybovou zdatnost. V programu nechybí ani zábavné hry, soutěže a příměstský turnaj o putovní AIM pohár. Všichni trenéři mají dlouholetou praxi v práci s dětmi a k tomu i profesionální know-how v oblasti sportu. Na příměstském táboře AIM vytváříme dětem lásku ke sportu, jako k celoživotní aktivitě.

Na AIM Kempu dostanou děti jedinečnou možnost potkat opravdové hvězdy ze sportovního prostředí. Na jednotlivých turnusech se totiž vždy objeví osobnosti jako Jiří "Denisa" Procházka, Šárka Kašpárková, Lukáš Krpálek a další.

Proč AIM Kemp?

  • 6 různých sportů s profesionálními trenéry
  • návštěva řady olympioniků a profesionálních sportovců
  • skvělé sportovní zázemí
  • nová přátelství, zážitky a především zábava

Kontaktní osoba:

Filip Štoss | 777 318 333  | kempy@aimsport.cz

https://aimsport.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací