Sportovní či jiné vyžití pro každého...

27. 07. 2017

Vaše dítě má mnoho zájmů, ale zatím nepreferuje jeden směr? Jsme radí, že Vám můžeme představit dvě volnočasové organizace. Zde je možnost využití volného času velice široká a nejde o výkonnostní zaměření.

Středisko volného času Lužánky nabízí každoročně přes 600 kroužků pro děti i dospělé. V létě pořádáme více než dvě stovky příměstských táborů. To vše a celou řadu dalších aktivit pro zájemce každého věku nabízíme na 10 pracovištích v Brně a okolí. Inspiraci a prostor pro aktivní a smysluplné trávení volného času přinášíme dětem i dospělým již téměř sedmdesát let.

Centrum volného času, ve kterém se mladí lidé mohou setkávat a růst v prostředí, které staví na všeobecných a křesťanských hodnotách. Středisko nabízí programy pro rodiče s předškolními dětmi, zájmové kroužky pro všechny věkové kategorie, otevřený klub pro mládež 6-26 let, příležitostné akce během celého roku a letní pobytové i příměstské tábory.

Libor Macák | mob. 608 556 980 | libor@luzanky.cz Mgr. Anežka Hesová | 541 213 110 | anezka.hesova@brno.sdb.cz
http://www.luzanky.cz/ http://brno.sdb.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací