Shrnutí akce Den náborů 2019

09. 09. 2019

Letošní čtvrtý ročník akce Den náborů na Kraví hoře 2019 ve spolupráci s koupalištěm Kraví hora přivedl i přes nešťastné a propršené počasí až 80 zástupců sportovních oddílů a klubů, které se snažily upoutat zájem dětí a jejich rodičů a přitáhnout je k aktivnímu pohybu. Záměrem akce je pobídnout děti ke sportování. Na jednom místě si mohli vyzkoušet nespočet různých her a disciplín, od těch 
tradičních až po některé u nás zcela neobvyklé. Zjistí tak, co by je mohlo bavit, a zároveň dostanou všechny potřebné informace, jak se zvolené aktivitě dál věnovat.

Návštěvníci obdrželi na jednom ze dvou registračním stánku hrací kartu, ve které bylo cílem absolvovat alespoň 10 různých sportů, aby obdrželi drobný dárek od společnosti STAREZ – SPORT.

Celková návštěvnost akce i přes nepřízeň počasí byla 1858 návštěvníků. Tato akce bude pokračovat v dalším roce 2020, kde chystáme opět pestrý program a doufáme v lepší počasí.

Martin Müller

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací