Rugby nemusí být jen doménou stokilových obrů...

20. 07. 2017

Rádi bychom Vám představili klub rugby, který bude součástí našeho Dne náborů na Kraví hoře 9.9. 2017

RUGBY CLUB DRAGON BRNO

V Brně Maloměřicích se na Cacovickém ostrově usídlil Dragon, tedy klub, který se zaměřuje na rugby. Kromě mužské kategorie jsou v Dragonu také kategorie do 8, 10, 12, 14 , 16 a 18 let. I když by to možná mnohý fanda neřekl, v nejmladších kategoriích zápolí i děvčata. Od roku 2008 má náš klub i kategorii žen.

V posledních letech jsou nejvíce úspěšné kategorie U14 a U18, které na mistrovství ČR získaly již podruhé za sebou stříbrné medaile.

Ke kontaktnímu sportu však můžete svoji ratolest přihlásit dříve. „Přípravku máme už od sedmi let. Že je od sedmi ale neznamená, že nemůžeme přijmout i starší děti. Záleží, jak jsou šikovné. Pokud je kluk nebo děvče nadané, mohou se do hry zapojit co nejdříve ,“ říká pan Milan Buryánek.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací