Říká se: "Umí plavat jako ryba." Krokodýl ale taky umí !

24. 07. 2017

Rádi Vám představujeme další zapojený klub.

KLUB PLAVECKÉ ŠKOLY KROKODÝL

Plavání je sport, díky kterému naberete tělesnou kondici, zároveň regeneruje tělo a léčí mnoho zdravotních potíží, ať už jde o bolest zad, problémy s klouby nebo dýcháním. Je to sport pro celý život a pro celou rodinu.

Proto činnost začíná předplaveckou výukou dětí s rodiči a výukou dětí Mateřských škol. Dalším stupněm je zdokonalovací a po něm kondiční plavání, které je určeno nejen pro úplně nejmenší děti, ale své si v něm najdou i starší začátečníci. Charakteristickým rysem těchto kurzů je maximální péče. Právě od této počáteční výukové etapy se budou odvíjet další plavecké krůčky k úspěšnému zvládnutí plavání jako takového.

Cílem této výuky je naučit kva​litní plavání. Po zvládnutí techniky plaveckých stylů je na každém, jestli se zařadí do výběru závodních plavců nebo bude plavat pro zlepšení kondice. Kondiční plavání je též vhodné jako regenerační prostředek pro děti, které se věnují jinému sportu. A nejen pro děti – své místo u nás najdou i amatérští sportovci a nadšenci, kteří nerezignovali na svoji kondici.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací