Český ženský tenis zažívá zlatý věk...

25. 08. 2017

Česku se v ženském tenise poslední dobou opravdu daří. Plíšková se Šafářovou vybojovaly posty světových jedniček a žebříčku dvouhry máme 6 hráček v první padesátce. 

Tyto slavné úspěchy by nepřišly bez tenisových začátků malých dětí. S radostí Vám představujeme tenisovou školu - Tenisová škola Brno

Tenisová škola Brno se zaměřuje na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonnostních skupin.

Začínající nebo pokročilé hráče vedeme od samého začátku k modernímu tenisu, důraz klademe na perfektní technické provedení a vyrovnanost všech úderů. Tréninkové programy jsou uzpůsobeny věku a potřebám jednotlivých hráčů, cílem je poskytnout komplexní tréninkovou péči. Důležitou součástí tréninkového procesu jsou pohybová cvičení zaměřená na všestranný rozvoj koordinačních schopností a dovedností.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací