Atletika, královna sportů...

18. 08. 2017

Jsme rádi že Vám můžeme představit atletický klub TRACK & FIELD BRNO.

Brněnský atletický klub oslavil 12. výročí od svého založení. V současné chvíli tvoří základnu více než 200 atletů, klubové barvy jsou červená a černá. Klub je pořadatelem Běhu Lužánkami.

TRACK & FIELD BRNO, to není jen družstvo mužů v II.lize, ale především početná mládežnická základna, která čítá více než 150 dívek a hochů. Klubové dění kolem mládežnické atletiky v Brně se odehrává především na stadionu Sokol Brno I, ul. Kounicova. „V předloňském roce jsme otevřeli atletickou přípravku na Sokole. Na atletickém stadionu trénujeme od dubna do října, v zimních měsících se přesouváme do tělocvičny na ZŠ Kotlářská,“ říká Rudolf Veleta, trenér mládeže. Děti ve věku 7 – 12 let připravujeme také v Rosicích a Ostopovicích pod vedením zkušených mládežnických trenérů. Trénink starších atletů probíhá ve Sportovním areálu na CESA VUT v Brně.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací