Socatots, sport pro nejmenší

Fotbal

Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019

SOCATOTS je pohybový program inspirovaný fotbalem pro děti od šesti měsíců do pěti let. Unikátností je aktivní účast rodiče na tréninku a srdcařský přístup trenéra. Cílem SOCATOTS je především vytvořit takové prostředí, aby se v něm děti cítily dobře a poznaly, že sport je pro ně zábavou, a tím si ho zamilovaly. Posláním SOCATOTS je totiž vzbudit zájem o sportovní aktivity a o vzdělávání přirozeným způsobem. SOCATOTS v ČR byl uveden na trh v září 2017, ale ve světě funguje již několik let. Kolébkou je Brazílie, za rozvoj pak vděčí nadšencům z Anglie.  

Brazilské Fotbalové Školy (BFŠ) jsou jednou z největších fotbalových organizací na světě pro děti od 5 let. 

Úspěch a oblíbenost u dětí přisuzujeme především strukturovaným přístupem k tréninku a vlastním programem. Učíme naše hráče, jak se od počátku zaměřit na rozvíjení techniky míče, plnou kontrolu nad míčem, radost ze hry a hudba v rytmu samby - tak vypadá fotbal v brazilském stylu.

Tak jako se děti vyvíjejí psychicky i fyzicky, tak se i do jejich tréninku bude dostávat ta správná technika ovládání míče a taktika. Věříme, že se za poctivým tréninkem skrývá sladká odměna, ale nejdříve se nad ní musí pracovat, vytrvat a cvičit. 

Naší filozofií je totiž to, že pokud hráč usilovně trénuje a zvyšuje počet tréninků, zvyšuje a zdokonaluje si svoji techniku během hry. Příkladem jsou Pelé, Ronaldo, Ronaldinho a další. 

Jedinečným a nejdůležitějším aspektem našeho programu je Futebol de Salao, původní brazilská verze futsalu. Futebol de Salao se hraje na hřišti o velikosti basketbalového hřiště s menším (velikost 2) a těžším (465g) míčem, který nemá prakticky žádný odraz (10%).

Kontaktní osoba | Marie Ogórek | 724 786 312 | 

www.socatots.cz

http://brazilskefotbaloveskoly.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací