Podium vystoupení Kraví hora Den náborů – 8. 9. 2018

  • 9.10 – 9.20 – 1club Brno – dopolední prezentace
  • 9.20 – 9.30 – TJ Rapid Brno windsurfing – dopolední prezentace
  • 9.30 – 9.40 – SK TART MS Brno – moderní gymnastika – dopolední prezentace
  • 9.40 – 9.50 – SK Trops Brno atletika – dopolední prezentace
  • 9.50 – 10.00 – Brno Ultimate Underground – frisbee
  • 10.00 – 10.10 – TJ Stadion Brno bruslení – dopolední prezentace
  • 10.10 – 10.20 – Efekt Dance Brno – první vystoupení
  • 10.20 – 10.30 – LILI mažoretky – první vystoupení
  • 10.30 – 10.55 – SKKP JUDO Brno – chystání žíněnek a vystoupení
  • 11.00 – 11.15Slavnostní zahájení – proslovy
  • 11.15 – 11.30 – YO YO kroužek – dopolední prezentace
  • 11.30 – 11.45 – Balladine – baletní škola
  • 11.45 – 12.00 – Socatots – sport pro nejmenší
  • 12.00 – 12.10 – SKP MG Brno – moderní gymnastika – první prezentace
  • 12.10 – 12.20 – Brno Ultimate Underground – frisbee
  • 12.20 – 12.30 – VSK TIGERS – cheerleading – první prezentace
  • 12.30 – 12.40 – HBK Bulldogs Brno – hokejbal – první prezentace
  • 12.40 – 12.50 – YO YO kroužek  - druhá prezentce
  • 12.50 – 13.00 – NO FEET – tanec – první prezentace
  • 13.00 – 13.10 – Taneční klub Martiny Bartuschkové – první prezentace
  • 13.10 – 13.20 – VSK Tigers – cheerleading – druhá prezentace
  • 13.20 – 13.30 – SK TART MS Brno  - druhá prezentace
  • 13.30 – 13.40 – Taneční studio Ilony Brunové  - první prezentace
  • 13.40 – 13.50 – 1club Brno – odpolední prezentace
  • 13.50 – 14.00 – TJ Rapid Brno windsurfing
  • 14.00 – 14.10 – TJ Stadion Brno – odpolední prezentace
  • 14.10 – 14.20 – Efekt Dance Brno  - druhá prezentace
  • 14.20 – 14.30 – HBK Bulldogs Brno – hokejbal – druhá prezentace
  • 14.30 – 14.45 – Workout
  • 14.45 – 15.00 – Seishinkan DOJO
  • 15.00 – 15.15 – Balladine – baletní škola
  • 15.15 – 15.30 – SK TROPS Brno atletika – odpolední prezentace
  • 15.30 – 15.45 – Golf club Brno – Kaskáda golf akademie
  • 15.45 – 16.00 – NO FEET – tanec – druhá prezentace
  • 16.00 – 16.15 – LILI mažoretky – odpolední vystoupení
  • 16.15 – 16.30 – Taneční klub Martiny Bartuschkové
  • 16.30 – 16.45 – SKP MG Brno – moderní gymnastika – druhá prezentace

Vystoupení koupaliště

– dle aktuální návštěvnosti, v průběhu celého dne

  • Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno
  • Klub plavecké školy Krokodýl Brno – dopoledne

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací