Moravská Slavia Brno

Národní házená

Horní 16, 639 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Národní házená je ryze český sport se specifickými pravidly, který přináší zajímavé herní situace. učíme děti soudržnosti, slušnému a vstřícnému chování a podporujeme jejich fyzickou zdatnost.

Děti se můžou přijít podívat na tréninky, které probíhají na jaře a na podzim každou středu a pátek od 16:00 - 18:00 na hřišti ZŠ Horní, Horní 16, Brno. Naši zkušení trenéři dětem ukáží základní trénink a zapojí je do kolektivu.

Pokud se rozhodnete pro přihlášení dětí do našeho klubu, věříme, že se tento sport stane jejich velice oblíbeným koníčkem, který pro Vás jako rodiče nebude velikou finanční zátěží. Dresy a výjezdy na turnaje a zápasy hradí klub.

Pokud máte doma šikovné dívky a chlapce, kteří se nebojí míče, mají vůli vítězit a chuť se bavit, budeme se na Vás těšit na jednom z našich tréninků.

Josef Hudeček | mob. 603 437 957 | hudecek@hdkovo.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací