Lokomotiva Brno Horní Heršpice

Fotbal

Sokolova, 619 00 Brno

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2019

Lokomotiva Brno Horní Heršpice je fotbalový oddíl, založen v roce 1931. V průběhu své historie se ke klukům fotbalistům přidaly i dívčí týmy, které se několikrát v žákovských kategoriích staly Mistryněmi ČR (naposled v této sezoně mladší žákyně). 

Rodinná atmosféra našeho klubu přilákala už několik mladých fotbalových nadějí, o které se starají zkušení trenéři a trenérky.

Kluci a dívky u nás můžou trénovat a hrát své městské soutěže již od 5 do 11 let v mixovaných týmech. Naši muži hrají městský přebor a letos mají ambice na postup do 1.B  třídy.

Od 12 let se týmy rozdělují na dívčí a klučičí.

Dívky hrají ve všech kategoriích 1. celostátní ligu (mladší a starší žákyně, juniorky a ženy). Dívky přípravkového věku se účastní několikrát ročně celorepublikových dívčích turnajů.

Tréninky probíhají v areálu na Sokolově ulici, kde k tréninku máme k dispozici 2 kvalitní travnatá hřiště. Tréninky jsou zaměřeny na rozvoj všech pohybových schopností se specializací na fotbal.  V zimě děti trénují v tělocvičnách okolních základních škol, starší kategorie pak využívají umělé trávníky okolních fotbalových klubů.


Nedvědová Petra | mob. 723449778 | lokomotivafotbal@seznam.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací