KASKÁDA GOLF ACADEMY

Golf

Na Golfu 1772, 664 34 Kuřim

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018
Den Náborů za Lužánkami - Brno 2015

Kaskáda golf academy je projekt Golf Clubu Brno působícího na jednom z nejlepších golfových hřišť v České republice – v Golf resortu KASKÁDA. Na hřišti se pravidelně pořádají nejvýznamnější tuzemské turnaje.

V naší akademii se dětem se věnuje 6 profesionálních golfových trenérů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s tréninkem mládeže. Trenéři vedou děti již od útlého věku (od 5let) až po hráče na reprezentační úrovni. K dispozici mají špičkové zázemí nejmodernějších pomůcek a technologií (video a počítačová technika). Co je však nejdůležitější, tréninky jsou zábavné a hravé, dbáme na všeobecný rozvoj hráče a podporujeme děti v různorodých sportovních činnostech. Při hře golfu je důležitá také fyzická kondice, o kterou se u nás stará kondiční trenér Milan Mojžíš.

Každé dítě u nás najde nejen cestu ke golfu, ale i nové kamarády, zažije turnajovou atmosféru, bude se moci zúčastnit příměstských táborů a víkendových akcí plných golfu.

Děti jsou rozděleny podle výkonnosti a podle věku do skupin od 4 do maximálně 7 dětí.

Tréninky probíhají 1x týdně pravidelně od září do června následujícího roku.

Přijďte si vyzkoušet golf na Den náborů                              

Martin Laimar | mob. 604 290 812 | martin.laimar@golfbrno.cz                                                                                                                                         Petr Moučka  | mob. 739 009 647 | petr.moucka@golfbrno.cz                                                                                                                          http://www.golfbrno.cz/golf-academy/kurzy-deti

   

   
 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací