Florbal Židenice

Florbal

Rokytkova 4, Brno 615 00

Den náborů na Kraví hoře - Brno 2016
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2017
Den náborů na Kraví hoře - Brno 2018

Florbalový klub v Židenicích začal fungovat v roce 2002, tehdy ještě pod Sokolem Židenice, s jedním družstvem a cca 15ti členy. Za 14 let se toho ale hodně změnilo. V současné době máme jako jediný brněnský florbalový klub plnou strukturu v chlapeckých i dívčích kategoriích od přípravky až po ženy a muže. Celkem 330 aktivních dětí a 80 dospělých. A zmínit musíme samozřejmě i A­družstvo žen hrající nejvyšší soutěž. V extralize žen jsme jediný zástupce na Jižní Moravě. 

Trénujeme na 6 halách v různých městských částech. Nejmladší kategorie trénují v Židenicích, v Bohunicích a od září nově v Líšni. Starší pak na Vinohradech, v Maloměřicích a na VUT v Králově poli. Ženy a muži na Vodove a na hale VUT. Tréninky jsou vedeny licencovanými trenéry zábavnou formou s důrazem na výchovu všestranné a kreativní osobnosti. V průběhu roku pořádáme 60 ligových turnajů, o prázdninách sportovní a florbalové příměstské tábory v Bílovicích a soustředění v Jedovnicích.

Nábory do všech kategorií (od 5­tiletých dětí po juniory) probíhají celoročně. První 3 tréninky jsou zdarma na vyzkoušení. Stačí poslat mail na nabor@florbalzidenice.cz nebo zavolat hlavní trenérce mládeže Šárce Staré na tel. 608 409 062 a domluvit si termín prvního tréninku. Tréninky v příštím školním roce budou začínat první týden v září.

Největší úspěchy

  • ­ 5.místo extraliga žen 2014/15
  • ­ semifinále poháru žen 2014/15
  • ­ 4.místo 1.liga juniorek 2013/14
  • ­ 1. místa na turnajích Ostrava Cup, Slovak Open, OpenGame

Šárka Stará | mob. 608 409 062 | nabor@florbalzidenice.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací